Pajisje per mushkonja Pest Reject pro

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K81-98

Largoni insektet me Pest Reject Pro.
Pajisje elektrike e cila largon brejtësit dhe insektet e padëshiruar me funksionin elektromagnetik.
I sigurtë për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Punon 24 orë dhe nuk ka nevojë për rimbushje.
Pajisja mbulon 300 m2.
Be the first to review “Pajisje per mushkonja Pest Reject pro”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Pajisje per mushkonja Pest Reject pro

Pajisje per mushkonja Pest Reject pro

1,490 L

Add to Cart