Përshkrim

Largoni insektet me Pest Reject Pro.
Pajisje elektrike e cila largon brejtësit dhe insektet e padëshiruar me funksionin elektromagnetik.
I sigurtë për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Punon 24 orë dhe nuk ka nevojë për rimbushje.
Pajisja mbulon 300 m2.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per mushkonja Pest Reject pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products