Pajisje per stervitje Revoflex Xtreme

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K151-5

Revoflex Xtreme

Menyra me e mire per tu stervitur ne shtëpinë tuaj.

Me Revoflex Xtreme ju mund të stervisni gjoksin, krahët, supet, kofshët dhe mollaqet.

Rripat e gomës ngxisin një rezistencë në rritje ndërsa shtyjnë përpara dhe kështu arrijnë një stërvitje më intensive.

Ju mund të zgjidhni midis 6 niveleve të ndryshme të trajnimit dhe 44 ushtrimeve të ndryshme dhe kështu të përshtatni në mënyrë optimale stërvitje tuaj në trupin tuaj.

Zgjero gjoksin, shpinën, krahët, shpatullat etj.

Kompakte në mënyrë që ju të mund ta merrni kudo

Be the first to review “Pajisje per stervitje Revoflex Xtreme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per stervitje Revoflex Xtreme

1,990 L

Add to Cart