Përshkrim

Parket me ngjitje me dizajn Druri
•Ne ngjyre gri ,pana dhe kafe
Për një shtëpi të bukur dhe të ngrohtë, asgjë nuk krahasohet me parketin e drurit masiv.
Produkt qe ngjitet mbi çdo sipërfaqe
Rezistent ndaj lagështisë dhe nxehtësisë
Përmasat: 90×15 cm
1-10 Cope 350 Leke copa
10-20 cope 300 Leke copa
Mbi 20 cope 250 Leke copa

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Parket me ngjitje me dizajn druri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products