Parket me ngjitje me dizajn druri

300 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-222

Parket me ngjitje me dizajn Druri
•Ne ngjyre gri ,pana dhe kafe
Për një shtëpi të bukur dhe të ngrohtë, asgjë nuk krahasohet me parketin e drurit masiv.
Produkt qe ngjitet mbi çdo sipërfaqe
Rezistent ndaj lagështisë dhe nxehtësisë
Përmasat: 90×15 cm
1-10 Cope 350 Leke copa
10-20 cope 300 Leke copa
Mbi 20 cope 250 Leke copa
Be the first to review “Parket me ngjitje me dizajn druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Parket me ngjitje me dizajn druri

Parket me ngjitje me dizajn druri