Pasqyrë Grimi me Ndriçim LED dhe Freskuese

2,490 L3,200 L (-22%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: ABS + Xham
Materiali i kornizës: Plastike
Stili: Modern
Forma: Drejtkëndësh
Lloji: Pasqyrë Desktop
Dritë LED
Bateria litium 1200 MAH
Madhësia: 178*178*275 mm
Pesha: 363 G

Kodi: k86-275 Category: Tag:

– Pasqyrë grimi me ndriçim LED me drita që zbehen ndërsa shtypni dhe mbani gishtin në butonin e dallueshem . Ndihmon të merrni saktësisht sasinë e duhur të dritës për të përmirësuar grimin.

– Pasqyra jonë e grimit me drita dhe zmadhim ju ndihmon të shihni çdo detaj. Me pasqyrën me definicion të lartë të rrethuar nga 45 copë drita LED të dizajnuara për të imituar dritën natyrale të ditës, të cilën gjithashtu mund ta zbehni lehtësisht për t’iu përshtatur preferencave tuaja.

I lehtë dhe me bateri AAA e bën këtë pasqyrë LED me drita të përsosura për ta mbajtur me vete në dhomat, konviktet, shtëpitë e miqve, klasën e teatrit ose çdo tavolinë që mund ta shndërroni në tavolinën tuaj të grimit.

YouTube video
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pasqyrë Grimi me Ndriçim LED dhe Freskuese”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Pasqyrë Grimi me Ndriçim LED dhe Freskuese

2,490 L3,200 L (-22%)

Shto në Kasë