Përshkrim

– Pasqyrë grimi me ndriçim LED me drita që zbehen ndërsa shtypni dhe mbani gishtin në butonin e dallueshem . Ndihmon të merrni saktësisht sasinë e duhur të dritës për të përmirësuar grimin.

– Pasqyra jonë e grimit me drita dhe zmadhim ju ndihmon të shihni çdo detaj. Me pasqyrën me definicion të lartë të rrethuar nga 45 copë drita LED të dizajnuara për të imituar dritën natyrale të ditës, të cilën gjithashtu mund ta zbehni lehtësisht për t’iu përshtatur preferencave tuaja.

I lehtë dhe me bateri AAA e bën këtë pasqyrë LED me drita të përsosura për ta mbajtur me vete në dhomat, konviktet, shtëpitë e miqve, klasën e teatrit ose çdo tavolinë që mund ta shndërroni në tavolinën tuaj të grimit.

[youtube v=”7G5pO7K0ogM”]

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pasqyrë Grimi me Ndriçim LED dhe Freskuese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products