Përshkrim

Montohet lehte duke hequr ngjitesen dhe e vendosni ne pasqyren e makines.

Pasqyra perfekte per te dalluar vendet te cilat shihen me veshtiresi.

Ju ndihmojne per te patur nje pamje me te qarte gjate parkimit te makines tuaj, per te shmangur goditjet, gervishtjet dhe hapesirat apo objektet te cilat nuk dallohen shpesh.

Bashkangjitet lehte ne pasqyren e makines per te siguruar nje fushe me te gjere shikimi dhe per te rritur sigurine gjate udhetimit.

Mundeson pamje 360 grade dhe  papershkueshmeri nga uji per siguri te shtuar. Lejon shikimin me shume kende.

Te pojektuara per te rritur shikueshmerine dhe per te përmirësuar sigurinë gjate ecjes me makine.

Instalohen lehtesisht, mjafton te hiqni ngjitjen nga pasqyra per ta aplikuar ate lehte ne pasqyren e makines. tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pasqyre Makine / Full Vision Mirror Basues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products