Përshkrim

Pasqyre Mirror Led

  • Pasqyra eshte portative dhe ka 21 drita mini qe aktivizohen ne nje buton ON/OFF
  • Per te ndricuar duhen 4 bateri AA ( qe nuk perfshihen ne paketim)
  • Pasqyra rrotullohet ne  360 grade ( dmth zgjidhni ju pozicionin qe deshironi te pasqyres)
  • Baza perfshine nje mini sirtare per  vendosur aksesor te ndryshem me permasa te vogla.

E disponueshme ne 3 -ngjyra : Roze, te zeze dhe te bardhe.

 

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pasqyre me drita Led Mirror Led”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products