Pasqyre me drita Led Mirror Led

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-46

Pasqyre Mirror Led

  • Pasqyra eshte portative dhe ka 21 drita mini qe aktivizohen ne nje buton ON/OFF
  • Per te ndricuar duhen 4 bateri AA ( qe nuk perfshihen ne paketim)
  • Pasqyra rrotullohet ne  360 grade ( dmth zgjidhni ju pozicionin qe deshironi te pasqyres)
  • Baza perfshine nje mini sirtare per  vendosur aksesor te ndryshem me permasa te vogla.

E disponueshme ne 3 -ngjyra : Roze, te zeze dhe te bardhe.

 

 

 

 

Be the first to review “Pasqyre me drita Led Mirror Led”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Pasqyre me drita Led Mirror Led

1,490 L