Përshkrim

Aksesori per ne sallonin, dhomen e ndenjes apo dhomen e gjumit.
I shton ngjyra ambjentit tuaj duke e bere me relaksues dhe ne te njejten kohe filtron ajrin.
Shume i rekomnadueshem per individed qe jane azmatik si dhe per femijet.
Mund ta perdorni edhe si drite gjumi ne dhomen tuaj te gjumit nderkohe qe flini ne nje ajer te paster.
12 drita shumëngjyrëshe LED.
Lartësia është rreth 70 CM.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues ajri dhe akuarium”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products