Pastrues ajri dhe akuarium

7,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k86-190

Pershkrimi

Aksesori per ne sallonin, dhomen e ndenjes apo dhomen e gjumit.
I shton ngjyra ambjentit tuaj duke e bere me relaksues dhe ne te njejten kohe filtron ajrin.
Shume i rekomnadueshem per individed qe jane azmatik si dhe per femijet.
Mund ta perdorni edhe si drite gjumi ne dhomen tuaj te gjumit nderkohe qe flini ne nje ajer te paster.
12 drita shumëngjyrëshe LED.
Lartësia është rreth 70 CM.

Reviews (0)

Be the first to review “Pastrues ajri dhe akuarium”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 13 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.