Pastrues me avull Steam Cleaner DF-A001

3,290 L5,990 L (-45%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K151-55

 

Perdoreni në kuzhinë, banjo ne skajet apo vaskë.

Përdorim te gjere për pllaka  dysheme apo mure, xhama etj.

Pastruesi i avullit DF-A001  do ta bëjë punën tuaj më të lehtë.

Specifikimet:

Pastron me avull dhe dezinfekton me 9 aksesore te ndryshem.

3.5 bar presion me avull

Depozita e ujit: rreth 300 ml

Kabllo e gjatë, rreth 5.0 m

Mbrojtja nga mbingarkesa

Mbrojtja nga mbinxehja

Tensioni 230 V

Frekuenca 50 Hz

Fuqia 1000 watts

Me permasa:  16 x 21 x 32 cm

Be the first to review “Pastrues me avull Steam Cleaner DF-A001”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pastrues me avull Steam Cleaner DF-A001

3,290 L5,990 L (-45%)

Add to Cart