Përshkrim

 

Perdoreni në kuzhinë, banjo ne skajet apo vaskë.

Përdorim te gjere për pllaka  dysheme apo mure, xhama etj.

Pastruesi i avullit DF-A001  do ta bëjë punën tuaj më të lehtë.

Specifikimet:

Pastron me avull dhe dezinfekton me 9 aksesore te ndryshem.

3.5 bar presion me avull

Depozita e ujit: rreth 300 ml

Kabllo e gjatë, rreth 5.0 m

Mbrojtja nga mbingarkesa

Mbrojtja nga mbinxehja

Tensioni 230 V

Frekuenca 50 Hz

Fuqia 1000 watts

Me permasa:  16 x 21 x 32 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues me avull Steam Cleaner DF-A001”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products