Pastrues me Vakum

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K81-100

Pastrues per fytyren me vakum

Nje pajisje per pastrimin e thelle te fytyres, permes procesit te dermoabrazionit dhe vakumit, qe largon pikat e zeza, largon qelizat e vdekura, hap poret dhe ben pastrimin e thelle te lekures ne vetem pak minuta.
Me bateri te rikarikueshme.
Perdorimet:
1. Largon qelizat e vdekura
2. Largon pikat e zeza
3. Permireson elesticitetin e lekures
4. Hap poret e lekures
5. Largon papastertite nga lekura
Nje pastrim korrekt i fytyres eshte i domosdoshem per bukurine e epidermes sepse ne kete forme arrijme te heqim papastertite, mbetjet e makjazhit, yndyren e tepert dhe qelizat e vdekura te cilat e bejne lekuren te duket e fikur dhe e rrudhur

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pastrues me Vakum”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu