Përshkrim

Pastrues per fytyren me vakum

Nje pajisje per pastrimin e thelle te fytyres, permes procesit te dermoabrazionit dhe vakumit, qe largon pikat e zeza, largon qelizat e vdekura, hap poret dhe ben pastrimin e thelle te lekures ne vetem pak minuta.
Me bateri te rikarikueshme.
Perdorimet:
1. Largon qelizat e vdekura
2. Largon pikat e zeza
3. Permireson elesticitetin e lekures
4. Hap poret e lekures
5. Largon papastertite nga lekura
Nje pastrim korrekt i fytyres eshte i domosdoshem per bukurine e epidermes sepse ne kete forme arrijme te heqim papastertite, mbetjet e makjazhit, yndyren e tepert dhe qelizat e vdekura te cilat e bejne lekuren te duket e fikur dhe e rrudhur

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues me Vakum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products