Pastrues shumëfunksional për heqjen e pikave të zeza

1,990 L3,490 L (-43%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Materiali: ABS & Plastike
Pesha: 150 g
Tensioni i punës: 5V
Koha e karikimit: 2 orë
Aksesore 6 koka zevendesuese
1 kabllo karikimi USB
Permasat:17*4.5cm

Kodi: K203-121 Kategoritë: ,

Siguria teknologjia inovative e vakumit nuk do të dëmtojë lëkurën tuaj por duke  përdorur parimin e thithjes së presionit negativ të vakumi, lëkura juaj do të arrijë te pastrohet me thelle  dhe do te duket më e pastër.Ndërtim i lehtë dhe kompakt, ideal për përdorim në shtëpi dhe ne udhëtim e gjata

Veçoritë
1. I sigurt dhe efektiv
2. Aplikim me shumë qëllime
3. Operacion i lehtë
4. Indikacion i qartë
5. Performanca e qëndrueshme e energjisë
6. Cilësi e besueshme
7. Madhësi kompakte

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pastrues shumëfunksional për heqjen e pikave të zeza”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Pastrues shumëfunksional për heqjen e pikave të zeza

1,990 L3,490 L (-43%)

Shto në Kasë