Përshkrim

Siguria teknologjia inovative e vakumit nuk do të dëmtojë lëkurën tuaj por duke  përdorur parimin e thithjes së presionit negativ të vakumi, lëkura juaj do të arrijë te pastrohet me thelle  dhe do te duket më e pastër.Ndërtim i lehtë dhe kompakt, ideal për përdorim në shtëpi dhe ne udhëtim e gjata

Veçoritë
1. I sigurt dhe efektiv
2. Aplikim me shumë qëllime
3. Operacion i lehtë
4. Indikacion i qartë
5. Performanca e qëndrueshme e energjisë
6. Cilësi e besueshme
7. Madhësi kompakte

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues shumëfunksional për heqjen e pikave të zeza”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products