Përshkrim

Ky aspirator i hundës për fëmijë do të heqë papastertite e foshnjës tuaj për t’i ndihmuar foshnjat të marrin frymë më mirë dhe të flenë mirë.

Piskatore të buta me majë silikoni për foshnjat për heqjen efektive të dyllit të veshit të sekrecioneve të hundës.

Bateria e integruar 360 mAh, është e rikarikueshme.

Jetëgjatësia e gjatë e baterisë siguron që ajo të jetë e disponueshme në çdo kohë kur ju nevojitet.

5 nivele të fuqisë thithëse sigurojnë thithje të përsosur për çdo madhësi hundë duke mos dëmtuar sinuset delikate të foshnjës tuaj.

Projektuar posaçërisht me presion të përshtatshëm thithës për të porsalindurit dhe foshnjat pa acarim dhe dëmtim.

Dizajni kompakt mund të bartet ose të futet në një çantë kudo dhe kurdo.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues Per Hundet e Femijeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products