Përshkrim

Pastrues per poret dhe pikat e zeza me vakum.

Furnizimi me energji: USB 5V (Rechargeable).

Pastron dhe heq qelizat e vdekura të lëkurës.

Me 5 nivele shpejtesie.

Me 4 koka te ndryshem per nje pastrim sa me te mire te lekures.

Me bateri te rikarikueshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues per poret Comedo Suction”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products