Pastrues xhamash me magnet/xham super dopio

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-96

Larësi i xhamave me magnet. Pastrimi i pjeseve me te veshtira te xhamave qe nuk mund ti arrini tashme e kane nje zgjidhje super praktike dhe te lehte.

🛑Pastrues me sfungjer qe pastron xhamat lehte dhe shpejt.
🛑Magneti puthitet ne çdo xham.
🛑Tani nuk keni pse te rrezikoni per te pastruar xhamat.
🛑Pastroni xhamin brenda dhe jashte vetem me nje levizje.
🛑Pajisja ideale per zonje shtepie.

Be the first to review “Pastrues xhamash me magnet/xham super dopio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

Pastrues xhamash me magnet/xham super dopio

2,990 L

Add to Cart