Pastrues xhamash me magnet/xham super super dopio

3,700 L5,000 L (-26%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

-Pastroni fasaden e xhamit dublex dhe triblex te shtepise tuaj.
-Pastrues me sfungjer qe pastron xhamat lehte dhe shpejt.
-Magneti puthitet ne çdo xham.
-Tani nuk keni pse te rrezikoni per te pastruar xhamat.
-Pastroni xhamin brenda dhe jashte vetem me nje levizje.
-Pajisja ideale per zonje shtepie.
-Madhësia: rreth 147x56x21mm

Kodi: K133-105 Kategoritë: , ,

Larësi i xhamave me magnet. Pastrimi i pjeseve me te veshtira te xhamave qe nuk mund ti arrini tashme e kane nje zgjidhje super praktike dhe te lehte.

-Pastroni fasaden e xhamit triblex dhe quadruplex te shtepise tuaj.
-Pastrues me sfungjer qe pastron xhamat lehte dhe shpejt.
-Magneti puthitet ne çdo xham.
-Tani nuk keni pse te rrezikoni per te pastruar xhamat.
-Pastroni xhamin brenda dhe jashte vetem me nje levizje.
-Pajisja ideale per zonje shtepie.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pastrues xhamash me magnet/xham super super dopio”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Pastrues xhamash me magnet/xham super super dopio

3,700 L5,000 L (-26%)

Shto në Kasë