Patina per atlete “Small Whirlwind Pulley”

1,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-151

Patina qe vishen dhe hiqen shume lehte, vishen siper atleteve duke ju mundesuar nje ecje pa lodhje.
Efektet pozitive qe ofrojne keto patina jane te shumta, nder to mund te permendim argetimin e shumefishte te femijes, zhvillon instiktet e mbajtjes se ekuilibrit dhe shton kujdesin per te shmangur pengesat gjate ecjes.
Rrotat perbehen nga materiali i gomes per te qene sa me shume rezistente dhe kthehen deri ne 360 grade.
Dizenjimi behet akoma me shume atraktiv me dritat qe ndizen nderkohe qe femijet ecin me patinat.

Pershtaten me te gjithe numrat e kepuceve.
Materiali: Çelik karboni+PVC.
Permasat: 133x93x78 mm.

Be the first to review “Patina per atlete “Small Whirlwind Pulley””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Patina per atlete "Small Whirlwind Pulley"

1,190 L

Add to Cart