Përshkrim

Patina qe vishen dhe hiqen shume lehte, vishen siper atleteve duke ju mundesuar nje ecje pa lodhje.
Efektet pozitive qe ofrojne keto patina jane te shumta, nder to mund te permendim argetimin e shumefishte te femijes, zhvillon instiktet e mbajtjes se ekuilibrit dhe shton kujdesin per te shmangur pengesat gjate ecjes.
Rrotat perbehen nga materiali i gomes per te qene sa me shume rezistente dhe kthehen deri ne 360 grade.
Dizenjimi behet akoma me shume atraktiv me dritat qe ndizen nderkohe qe femijet ecin me patinat.

Pershtaten me te gjithe numrat e kepuceve.
Materiali: Çelik karboni+PVC.
Permasat: 133x93x78 mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Patina per atlete “Small Whirlwind Pulley””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products