Përshkrim

Perforcues sinjali Wi-Fi Repeater me 4 antena te jashtme “Pix Link”, fuqizon rrjetin tuaj wireless.

  Lidhet me router-in tuaj me lidhje wireless, duke e forcuar dhe shperndare sinjalin ne zonat ku router nuk e ben dot.
  Me prize te adaptuar, pa patur nevoje per kablla shtese.
  4 antena te jashtme.
  Operon ne temperatura ne 0 grade deri ne 40 grade celsius.
  Suporton WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK.
  Pershtatet me standartet: EEE 802.11N/B/G.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Perforcues Wi-Fi Repeater “Pix Link””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products