Përshkrim

Perforcues Wifi.

Marka: Tenda

Model: A9

Shpejtësia 300 Mbps 802.11n

Antena të jashtme 2×3 dBi nxisin sinjalin për të zgjeruar mbulimin e WiFi deri në 200 metra.

Fuqia e sinjalit e zgjuar WiFi ndihmon të zgjedhë vendndodhjen optimale me lehtësi.

Kompatible me markat kryesore 802.11n routers wireless standarde dhe WiFi DSL
markë Tenda

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Perforcues Wifi Tenda A9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products