Perforcues Wifi Tenda A9

3,190 L3,490 L (-9%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K13-410

Perforcues Wifi.

Marka: Tenda

Model: A9

Shpejtësia 300 Mbps 802.11n

Antena të jashtme 2×3 dBi nxisin sinjalin për të zgjeruar mbulimin e WiFi deri në 200 metra.

Fuqia e sinjalit e zgjuar WiFi ndihmon të zgjedhë vendndodhjen optimale me lehtësi.

Kompatible me markat kryesore 802.11n routers wireless standarde dhe WiFi DSL
markë Tenda

Be the first to review “Perforcues Wifi Tenda A9”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Perforcues Wifi Tenda A9

3,190 L3,490 L (-9%)

Add to Cart