Përshkrim

Perforcues Wifi

Është projektuar për të zgjeruar gamën e rrjetit aktual te internetit pa tel dhe për të përmirësuar mbulueshmërinë, duke ju dhënë lirinë të lëvizni kudo në shtëpi dhe të keni qasje në internet.

Standardi Wireless: IEEE 802.11n, E 802.11b, IEEE 802.3, IEEE 802.3u.

Interface: 10 / 100M LAN.

Shpejtësia Wireless deri në 300Mbps.

1 port Ethernet 10o / 100Mbps.

Furnizimi me energji: 100-240V.

Frekuenca 50 / 60Hz.

Butoni: WPS.

Permasat: 110 * 60 * 90mm.

4.7 Average Rating Rated (3 Reviews)

Rated
71.4%
Rated
28.6%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Leonard salliu

  Esht shum i mir

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 2. Leonard salliu

  1

  Helpful (0) Unhelpful (0)
 3. Arben Ndoci

  Shresojme te jete ashtu siq eshte reklamuar

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   Patjeter qe po

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products