Përshkrim

Gjeni gjithmonë vendndodhjen e sendeve dhe mjeteve tuaja me rëndësi.
GPS Mini A8
▪️Mund ta vendosni kudo: Në makinë, në çantë, në qaforen e qenit, në çantat e shkollës, etj.
▪️Punon me kartë SIM.
▪️Përmasat: 43.2 x 32 x 13.6 mm.
▪️Pesha: 30g.
▪️Bateri e rikarikueshme 3.7V, 500mAh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pergjues per sendet e humbura GPS Mini A8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products