Pergjues per sendet e humbura GPS Mini A8

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi K151-50

Gjeni gjithmonë vendndodhjen e sendeve dhe mjeteve tuaja me rëndësi.
GPS Mini A8
▪️Mund ta vendosni kudo: Në makinë, në çantë, në qaforen e qenit, në çantat e shkollës, etj.
▪️Punon me kartë SIM.
▪️Përmasat: 43.2 x 32 x 13.6 mm.
▪️Pesha: 30g.
▪️Bateri e rikarikueshme 3.7V, 500mAh.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pergjues per sendet e humbura GPS Mini A8”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Pergjues per sendet e humbura GPS Mini A8