Përshkrim

Një mjet i dobishëm kuzhine, peshoren dixhitale të kuzhinës e bën të lehtë peshimin e shpejtë të përbërësve ose artikujve ushqimorë. Është veçanërisht i dobishëm për produktet e pjekura ku sasitë e sakta të miellit bëjnë të gjithë ndryshimin midis biskotave dhe kekut tepër të thatë. Përdorni peshoren për të peshuar çdo gjë, nga përbërësit për recetat e preferuara deri te vaktet e zgjedhura për shëndetin.

Teknologjia e avancuar e sensorëve të peshores jep përgjigje të shpejta dhe të sakta, ndryshe nga peshoret manuale, të cilat mund të krijojnë vonesa në një kuzhinë me ritëm të shpejtë. Peshorja dixhitale e kuzhinës peshon rreth 5000 gram

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Peshore elektronike e kuzhines”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products