Peshore elektronike e kuzhines

2,290 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

• Tregon peshen shume shpejte.
• Zhvendoset lehtesisht.
• Platformë çelik inox kundër gjurmëve të gishtërinjve
• Tregues i baterisë/mbingarkimit të ulët
•Eshte e lehtë për t’u perdorur
• Baterit : 2 x bateri AAA
• Kapaciteti maksimal: 5kg/11lb
• Përmasat:21×17.6×3.1cm

Kodi: k139-201 Kategoritë: , Etiketa: ,

Një mjet i dobishëm kuzhine, peshoren dixhitale të kuzhinës e bën të lehtë peshimin e shpejtë të përbërësve ose artikujve ushqimorë. Është veçanërisht i dobishëm për produktet e pjekura ku sasitë e sakta të miellit bëjnë të gjithë ndryshimin midis biskotave dhe kekut tepër të thatë. Përdorni peshoren për të peshuar çdo gjë, nga përbërësit për recetat e preferuara deri te vaktet e zgjedhura për shëndetin.

Teknologjia e avancuar e sensorëve të peshores jep përgjigje të shpejta dhe të sakta, ndryshe nga peshoret manuale, të cilat mund të krijojnë vonesa në një kuzhinë me ritëm të shpejtë. Peshorja dixhitale e kuzhinës peshon rreth 5000 gram

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Peshore elektronike e kuzhines”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Peshore elektronike e kuzhines