Peshore Kuzhine Elektrike

1,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k86-152

Peshore elektronike per kuzhinen tuaj. Masni cdo perberes te gatimit tuaj per nje vakt te shijshem dhe plot vlera ushqimore.
E pajisur me ekran LCD dhe butona per komandimin e saj.
Indikator per matjen e perberesve te ndryshem si vaj, qumesht, uje dhe miell.
Tasi mban deri ne 5 litra.

Be the first to review “Peshore Kuzhine Elektrike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore

Peshore Kuzhine Elektrike

1,490 L

Add to Cart