Përshkrim

Peshore elektronike per kuzhinen tuaj. Masni cdo perberes te gatimit tuaj per nje vakt te shijshem dhe plot vlera ushqimore.
E pajisur me ekran LCD dhe butona per komandimin e saj.
Indikator per matjen e perberesve te ndryshem si vaj, qumesht, uje dhe miell.
Tasi mban deri ne 5 litra.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Peshore Kuzhine Elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products