Peshorje elektronike e kuzhinës

2,390 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Ekran i madh LCD
Fikja automatike / fikja manuale
Kapaciteti 5 kg
Kapaciteti i tasit: 1.5 litra
Ngjyra argjendi

Kategoritë: ,

Është jashtëzakonisht e dobishme kur përgatitni një pjatë që kërkon përmasa shumë të përcaktuara të produkteve.

Ai gjithashtu u përgjigjet nevojave të atyre njerëzve që dëshirojnë të verifikojnë madhësinë e vakteve të tyre, për shembull për shkak të problemeve shëndetësore.
Falë përmasave të vogla, peshoja e kuzhinës është e lehtë për t’u ruajtur dhe për t’u zhvendosur nga një vend në tjetrin.

Ai ka një opsion për të zgjedhur për ta fikur automatikisht ose manualisht dhe është i pajisur me një ekran shumë të lexueshëm.

Tasi transparent i peshores jo vetëm që pastrohet lehtë, por është edhe me të vërtetë i bukur.

Për më tepër, kjo peshore kuzhine ka një mundësi për të numëruar kapacitetin e ujit dhe qumështit.

Ky funksion është shumë i dobishëm kur dikush nuk ka një filxhan matës afër.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Peshorje elektronike e kuzhinës”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Peshorje elektronike e kuzhinës