Përshkrim

Është jashtëzakonisht e dobishme kur përgatitni një pjatë që kërkon përmasa shumë të përcaktuara të produkteve.

Ai gjithashtu u përgjigjet nevojave të atyre njerëzve që dëshirojnë të verifikojnë madhësinë e vakteve të tyre, për shembull për shkak të problemeve shëndetësore.
Falë përmasave të vogla, peshoja e kuzhinës është e lehtë për t’u ruajtur dhe për t’u zhvendosur nga një vend në tjetrin.

Ai ka një opsion për të zgjedhur për ta fikur automatikisht ose manualisht dhe është i pajisur me një ekran shumë të lexueshëm.

Tasi transparent i peshores jo vetëm që pastrohet lehtë, por është edhe me të vërtetë i bukur.

Për më tepër, kjo peshore kuzhine ka një mundësi për të numëruar kapacitetin e ujit dhe qumështit.

Ky funksion është shumë i dobishëm kur dikush nuk ka një filxhan matës afër.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Peshorje elektronike e kuzhinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products