Description

Peshqirët me mikrofibër janë idealë për përdorim të përditshëm në shtëpi, në palestër dhe në lëvizje, banjë, make up, larjen e fytyrës. Ky peshqir është ultra i lehtë dhe i rehatshëm për flokë dhe lëkurë, gjithashtu zvogëlon rrezikun e çarjes së majave.

Kryesisht vajzat shpenzojnë kaq shumë kohë duke u përpjekur të mbështjellin flokët, por peshqiri lëshohet dhe … Këtu është zgjidhja – Peshqiri për tharjen e flokëve me mikrofibër!

Ashtu si materiali i endur me mikrofibër, ai siguron super absorbueshmëri dhe gjithashtu butësi. Kështu që thith ujin nga flokët e lagur për një kohë mjaft të shkurtër dhe ju jep tharje të shpejtë! Prandaj, mos e humbisni rastin ta provoni!

Në pjesën e pasme të peshqirit të banjës super absorbuese për femra, ka një pikë për butonin. Me një pamje kaq delikate të shtresave anësore do të dukeni elegante dhe magjike. Një shumëllojshmëri ngjyrash ju ofron të zgjidhni të preferuarin tuaj!

Merrni peshqirin me mikrofibër tharje të Joopzy flokë me një çmim të volitshëm dhe reduktoni kohën e shpenzuar për tharjen e flokëve tuaj!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Peshqir Mikrofiber per Floket”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products