Përshkrim

Peshqirët me mikrofibër janë idealë për përdorim të përditshëm në shtëpi, në palestër dhe në lëvizje, banjë, make up, larjen e fytyrës. Ky peshqir është ultra i lehtë dhe i rehatshëm për flokë dhe lëkurë, gjithashtu zvogëlon rrezikun e çarjes së majave.

Kryesisht vajzat shpenzojnë kaq shumë kohë duke u përpjekur të mbështjellin flokët, por peshqiri lëshohet dhe … Këtu është zgjidhja – Peshqiri për tharjen e flokëve me mikrofibër!

Ashtu si materiali i endur me mikrofibër, ai siguron super absorbueshmëri dhe gjithashtu butësi. Kështu që thith ujin nga flokët e lagur për një kohë mjaft të shkurtër dhe ju jep tharje të shpejtë! Prandaj, mos e humbisni rastin ta provoni!

Në pjesën e pasme të peshqirit të banjës super absorbuese për femra, ka një pikë për butonin. Me një pamje kaq delikate të shtresave anësore do të dukeni elegante dhe magjike. Një shumëllojshmëri ngjyrash ju ofron të zgjidhni të preferuarin tuaj!

Merrni peshqirin me mikrofibër tharje të Joopzy flokë me një çmim të volitshëm dhe reduktoni kohën e shpenzuar për tharjen e flokëve tuaj!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Peshqir Mikrofiber per Floket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products