Përshkrim

Pianura me gaz është ideale për përgatitjen e vakteve jashtë. Ju mund të përgatisni lehtësisht dhe me siguri ushqimin tuaj të preferuar, sepse pianura është e pajisur me mbrojtje termike. Nëse flaka shuhet aksidentalisht, rrjedha e gazit ndalon. Pllaka është e pajisur edhe me kapak për t’u përdorur si mburojë kundër erës.

Pianura është e lehtë me peshë vetëm 3,7 kg dhe është e qëndrueshme për shkak të këmbëve që nuk rrëshqasin. Ka doreza të integruara në anët që të mund të transportohet lehtësisht.

3 djegëset inox janë të fiksuar kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni gjatë transportit. Të gjitha këto veçori e bëjnë pianurën me 3 ndezës ideale për përdorim të jashtëm.

Pianura mund të lidhet me një cilindër gazi me anë të një zorrë dhe një rregullator gazi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pianure 3 pllaka gazi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products