Description

Pianura me gaz është ideale për përgatitjen e vakteve jashtë. Ju mund të përgatisni lehtësisht dhe me siguri ushqimin tuaj të preferuar, sepse pianura është e pajisur me mbrojtje termike. Nëse flaka shuhet aksidentalisht, rrjedha e gazit ndalon. Pllaka është e pajisur edhe me kapak për t’u përdorur si mburojë kundër erës.

Pianura është e lehtë me peshë vetëm 3,7 kg dhe është e qëndrueshme për shkak të këmbëve që nuk rrëshqasin. Ka doreza të integruara në anët që të mund të transportohet lehtësisht.

3 djegëset inox janë të fiksuar kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni gjatë transportit. Të gjitha këto veçori e bëjnë pianurën me 3 ndezës ideale për përdorim të jashtëm.

Pianura mund të lidhet me një cilindër gazi me anë të një zorrë dhe një rregullator gazi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Pianure 3 pllaka gazi”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products