Përshkrim

“Dhurata ideale” per ditelindje apo festa.
Shtoni zakone te mira tek femijet tuaj: Keto lodra me material allci sjellin tek femijet interesa dhe hobi produktive duke reduktuar kohen e tyre me lojrat online.

Rrisni kreativitetin dhe imagjinaten: Femijet mund te pikturojne duke u bazuar tek fotoja e paketimit por imagjinata e tyre pa limit mund te kombinoje ngjyrat sipas preferencave.

Interaktiviteti i femijeve me prinderit: Interaktiviteti dhe bashkeveprimi i femijeve dhe prinderve gjate dekorimit rrit akoma me shume marredhenien dhe argetimin mes paleve. Prinderit arrijne te kuptojne me mire edhe idete e vogelusheve te tyre.

Rrit konfidencat vetjake dhe imagjinaten: Pikturimi lejon femijen te krijojne talent duke i dhene ne te njejten kohe ndjenjen e arritjes dhe konfidencve.

Paketimi perfshin: pjaten prej allcie me atmosfere krishlindjesh, nje mbajtese, nje penel dhe 8 pigmente te ndryshme ngjyrash.

Per femije +3 vjec.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pikturo ne Allci”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products