Përshkrim

Pishine Intex Easy Set

  • Permasat: 188 x 46 cm
  • Kapaciteti ne litra i ujit : 660 L
  • Shume e lehte per tu fryre.

Pishina ideale qe pushimete e veres te jene plote adrenaline per femijet tuaj dhe te shijojne ditet e nxehta.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pishine Intex 188 x 46 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products