Përshkrim

Pishine Intex Easy Set

  • Permasat: 183 x 51 cm
  • Kapaciteti ne litra i ujit : 880 L
  • Shume e lehte per tu fryre.

Pishina perfekte per tu vendosur ne oborrin e shtepise suaj.

Argetim dhe momente relax per femijet tuaj, por jo vetem eshte per te gjithe familjen.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pishine Intex Easy Set 183 x 51 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products