Description

Pishine Intex Easy Set

  • Permasat: 244 x 76 cm
  • Kapaciteti ne litra i ujit : 2420 L
  • Shume e lehte per tu fryre.

Pishina perfekte per tu vendosur ne oborrin e shtepise suaj.

Argetim dhe momente relax per femijet tuaj, por jo vetem eshte per te gjithe familjen.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Pishine Intex Easy Set 244 x 76 cm”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products