Përshkrim

 

Është shumë i përshtatshëm për fëmijët që pëlqejnë të luajnë në ujë, në mënyrë që fëmijët tuaj të mos ekspozohen në rrezet e diellit ose të bjerë shi dhe të shkurtojë kohën e lojës.

Pishina për vozitje të bëra nga PVC pa BPA, e cila është e sigurt dhe miqësore me mjedisin, ka trashësi të fortë dhe rezistencë ndaj konsumit, nuk është e lehtë të shpërthejë ose të rrjedhë dhe mund të sigurojë që fëmijët të luajnë në ujë pa rrezik.

Mund të përdoret si një pishinë lodrash/pishinë të brendshme dhe të jashtme, si dhe si një pishinë e jashtme me vozitje për fëmijë dhe të rritur.

Kjo pishinë e madhe me fryrje është e printuar me skena shumëngjyrëshe të oqeanit dhe kafshë vizatimore, duke i bërë fëmijët të ndihen sikur janë në një plazh tropikal!

3 dhomat e pavarura të ajrit mund të sigurojnë që pishina plotësisht e fryrë dhe e qëndrueshme të mos rrjedhë ujë ose ajër. Zorra e poshtme e kullimit mund ta kullojë me lehtësi dhe shpejt ujin nga pishina.

Shumë i përshtatshëm për kopsht, oborr të shtëpisë ose verë.

Me këtë pishinë familjare, fëmijët tuaj do të shijojnë spërkatjen dhe relaksimin në këtë verë të nxehtë, e cila është një dhuratë e përkryer për fëmijët.

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Madhesia Pishines

180x130x55cm, 210x135x55cm, 240x135x55cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pishinë për fëmijë me 3 dhoma ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products