Pishinë për fëmijë

5,990 L6,490 L

Shitur nga: ShoppingTV
  • Përmasat: 210x135x55cm dhe 180x130x55cm
  • Materiali: Plastike PVC
  • Dhoma ajri: 3
  • Mund te perdoret si pishine lodrash,pishine e brendshme etj
  • 180 x 130 x 55 cm
  • 210 x 135 x 55 cm
Clear

Është shumë i përshtatshëm për fëmijët që pëlqejnë të luajnë në ujë, në mënyrë që fëmijët tuaj të mos ekspozohen në rrezet e diellit ose të bjerë shi dhe të shkurtojë kohën e lojës.

Pishina për vozitje të bëra nga PVC pa BPA, e cila është e sigurt dhe miqësore me mjedisin, ka trashësi të fortë dhe rezistencë ndaj konsumit, nuk është e lehtë të shpërthejë ose të rrjedhë dhe mund të sigurojë që fëmijët të luajnë në ujë pa rrezik.

Mund të përdoret si një pishinë lodrash/pishinë të brendshme dhe të jashtme, si dhe si një pishinë e jashtme me vozitje për fëmijë dhe të rritur.

Kjo pishinë e madhe me fryrje është e printuar me skena shumëngjyrëshe të oqeanit dhe kafshë vizatimore, duke i bërë fëmijët të ndihen sikur janë në një plazh tropikal!

3 dhomat e pavarura të ajrit mund të sigurojnë që pishina plotësisht e fryrë dhe e qëndrueshme të mos rrjedhë ujë ose ajër. Zorra e poshtme e kullimit mund ta kullojë me lehtësi dhe shpejt ujin nga pishina.

Shumë i përshtatshëm për kopsht, oborr të shtëpisë ose verë.

Me këtë pishinë familjare, fëmijët tuaj do të shijojnë spërkatjen dhe relaksimin në këtë verë të nxehtë, e cila është një dhuratë e përkryer për fëmijët.

Additional information

Madhesia

180 x 130 x 55 cm, 210 x 135 x 55 cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pishinë për fëmijë”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

5,990 L6,490 L

Shto në Kasë