Përshkrim

Jini të përgatitur për sfidën tjetër -Perdorni pistoleten e masazhit multifunksional  për te çlodhur dhe për të rikuperuar muskujt tuaj pas një stërvitjeje intensive. Kjo pistolet masazhi multifunksionale përmban  4 koka masazhesh të ndryshme te cilat   synojne të gjitha grupet e muskujve. Projektuar me një ekran LCD me prekje për të parë nivelin e baterisë dhe për të rregulluar shpejtësinë e masazhimit.

Pistoleta multifunksionale e masazhit të muskujve është e përkryer për amatorë dhe profesionistë – pajisni studion tuaj të fitnesit, palestrën, zyrën ose shtëpinë dhe qëndroni të relaksuar. Projektuar posaçërisht për përdorim pas stërvitjes , lehtëson dhimbjen dhe zvogëlon kohën e rikuperimit. Mund ta përdorni gjithashtu nëse po kaloni ditën në zyrë – zgjoni muskujt tuaj të dobësuar.

Pistoleta masazhuese Kieslect gjen perdorim te gjere edhe ne fizioterapi .

Pse të zgjidhni një pistolet masazhi multifunksional ?

Dhimbja e muskujve mund të jetë shumë e bezdisshme si një atlet, veçanërisht kur duhet të përgatiteni për një konkurs të rëndësishëm. Nëse përdorni këtë pajisje përmirësoni rrjedhën e gjakut në muskujt tuaj. Si rezultat, shëroheni më shpejt dhe bëheni shumë më të lëvizshëm.

Arma e Masazhit mund të përdoret në të gjithë trupin. Ju mund të zgjidhni nga niveli 1 deri në 20 për sa i përket forcës. 4 kokat që vijnë me të e bëjnë edhe më të lehtë adresimin me të vërtetë të disa pjesëve të trupit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pistoletë Masazhi Kieslect Lifsty”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products