Përshkrim

Kur udhëtoni jashtë, thjesht vendosni tubin e ujit në përrua, kovë ose ndonjë burim uji për të filluar të lani makinën tuaj.-

Bateri litiumi me performancë të lartë, lamtumirë për të zvarritur problemet e linjës.

Pistolete larese portative me presion për makinë, me 2 koka të ndryshme për larje me ndikim të lartë dhe larje të shkelqyer, është një mjet praktik për shtëpi, udhëtime ose dhe aktivitete në natyrë. Mund ta përdorni gjithashtu për të larë biçikletat, motorat, dyshemene, gardh, mure, oborr, për të ujitur lule, kopshtin por edhe më shumë!

Karakteristikat:
Pistolete larese portative me presion me 2 koka për të siguruar spërkatje xhet dhe spërkatje me ventilator, është e përshtatshme për makina, biçikleta, dysheme, gardhe, kopshte, oborre, lule, perime, etj…
Grykë e butë e ventilatorit 40 gradë për larjen e një zone të madhe ose ujitje të luleve, bidon shkume për shpërndarjen e agjentit larës, koke xhet me ndikim të lartë për shpëlarjen e efektshme të njollave dhe papastërtive.
Tubi 5 m është i disponueshëm kudo me ujë, duke e bërë atë më fleksibël për të larë makinën në udhëtime, kampe ose aktivitete të tjera në natyrë.
Dizajni pa kabllo, me bateri 48V 15000mAh me kapacitet të madh për rreth 30-45 minuta punë, që mjafton për larjen e makinave. Dhe e lehtë për tu përshtatur.
I lehtë dhe i lëvizshëm, që kursen hapësirë ​​në makinë. Bërë nga plastika inxhinierike ABS dhe çelik inox, rezistent ndaj ndryshkut dhe rezistent ndaj korrozionit, i qëndrueshëm në përdorim.
Funksionim i lehtë me një buton, doreza sjell kapje të rehatshme, shpërndarja poroze e nxehtësisë zgjat jetën e shërbimit.

Shënim:
1. Asnjëherë mos spërkatni ujë drejt një personi, është shumë e rrezikshme.
2. Ngjyra te rastësishme: zorrë (e bardhë ose gri), lidhëse e zorrës (e verdhë ose e gjelbër).
3. Madhësia dhe ngjyra mund të jenë paksa të ndryshme për shkak të matjes manuale dhe kushteve të ndryshme të dritës. Faleminderit.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pistoletë me presion të lartë për larje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products