Pistoletë me presion të lartë për larje

4,800 L6,500 L (-26%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

 • Bateri: Litiumi 1500 mAh
 • Ngjyra: Blu
 • Materialet: ABS dhe bakër
 • Tensioni: 12 V / 24 V
 • Presioni: 16 Bar
 • Tensioni per karikim : AC 110-240V  50 / 60Hz
 • Madhësia: 35 X 20cm
 • Pesha: 2Kg
 • Nxjerrja e ujit: 4 L /min
Kategoritë: ,

Kur udhëtoni jashtë, thjesht vendosni tubin e ujit në përrua, kovë ose ndonjë burim uji për të filluar të lani makinën tuaj.-

Larja e makinës suaj në çdo kohë në çdo vend-

Dizajn pa kabllo, i pastër në çdo kohë, kudo.-

Bateri litiumi me performancë të lartë, lamtumirë për të zvarritur problemet e linjës.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pistoletë me presion të lartë për larje”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Pistoletë me presion të lartë për larje

4,800 L6,500 L (-26%)