Përshkrim

Pjaster 2ne1 Nova NCH-2009.

E thjeshte e vogel,  praktike dhe ju mund ta merrni me vete ne cdo udhetim.

Mash dhe pjaster ne nje pajisje te vetem.

Material qeramike qe mbron floket tuaj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjaster 2ne1 Nova NCH-2009”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products