Përshkrim

Modeli: GM-1902
-Me drite LED
– On/Off fikje/ndezje
– Me temperature te komandueshme
– Fuqia : 110-230Vac 50/60Hz 60W
360 grade

Shtrij floket me lehtesi dhe pa i djegur ose beji me kacurrela mjaft origjinal.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pjaster per floket Gemei GM-1902”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products