Përshkrim

Kjo eshte pjaster fantastike per shtrirjen e flokeve tuaja me shpejtesi dhe pa djegur.

E duhur per shtrirjen e flokut nga i mesem ne gjatesine e flokeve te gjate.

Lloji:3543

Voltazhi: 220-240 V

Frekuenca:50-60 Hz

Fuqia: 120-140W

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjaster Sokany Es1 MN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products