Pjaster Sokany Es1 MN

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K86-99 Kategoritë: , Etiketa: ,

Kjo eshte pjaster fantastike per shtrirjen e flokeve tuaja me shpejtesi dhe pa djegur.

E duhur per shtrirjen e flokut nga i mesem ne gjatesine e flokeve te gjate.

Lloji:3543

Voltazhi: 220-240 V

Frekuenca:50-60 Hz

Fuqia: 120-140W

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pjaster Sokany Es1 MN”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu