Përshkrim

Pjaster Sokany HS-915

Pjaster Sokany per floke te drejta dhe kacurrela.

Fuqia 40W-59W

Tensioni 220-240V

Min. temperatura: 160 ° C

Max. temperatura: 230 ° C

Frekuenca: 50Hz     

Pllaka qeramike 25 x 120 mm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjaster Sokany HS-915”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products