Përshkrim

Pjaster Sokany HS-950B

 

Me ekran LED qe tregon temperaturen aktuale.

Pllaka qeramike, 25 x 120 mm.

Butona ( + ) ( – ) per gradimin e temperatures, e cila varion nga 155 grade deri ne 230 grade.

Butona on/off per fikje dhe ndezje.

Gjithashtu ka dhe nje button “lock” per ta bllokuar.

Temperatura maksimale 230 grade dhe ngrohet shume shpejt.

Fiket automatikisht pas 1 ore nqs nuk eshte perdorur.

Kordon i rrotullueshem dhe i pajisur me nje mbajtese per tu varur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjaster Sokany HS-950B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products