Përshkrim

Pjaster profesional Sokany HS-968 me ekran LED qe tregon temperaturen aktuale dhe me touch qe percakton ate.

Temperatura varion nga 155 grade deri ne 230 grade.

Pllaka qeramike shume cilesore qe nuk demtojne floket.

Butona on/off per fikje dhe ndezje.

Gjithashtu ka dhe nje button “lock” per ta hapur ose mbyllur pllakat.

Ngrohet shume shpejt.

Kordon i rrotullueshem 360 grad .

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjaster Sokany HS-968”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products