Pjaster Sokany HS-991

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Pjaster profesional Sokany HS-991 me ekran LED qe tregon temperaturen aktuale dhe me touch qe percakton ate.

Temperatura varion nga 155 grade deri ne 230 grade.

Pllaka qeramike shume cilesore qe nuk demtojne floket.

Butona on/off per fikje dhe ndezje.

Gjithashtu ka dhe nje button “lock” per ta hapur ose mbyllur pllakat.

Ngrohet shume shpejt.

Kordon i rrotullueshem 360 grad .

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pjaster Sokany HS-991”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu