Përshkrim

Ju thjesht futni përbërësit, zgjidhni programin që dëshironi dhe Breadmaker bën përzierjen dhe pjekjen për ju. 

Pesha 450g, 700g dhe 1kg madhësive buke

55 minuta pjekje e programueshme

Ekran LCD

Garancia 1 vit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pjekese per berjen e bukes Russell Hobbs 18036-56”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products