Përshkrim

Plitke  me induksion, e markes DPS

Me disa programe gatimi per te plotesuar te gjithe nevojat tuaja

Pllake xhami kristal i zi dge PP pjese e poshtme, fuqia 2000W

Vatra qendron e ngrohte edhe pasi e keni fikur

Me 8 nivele nxehtesie, drite LED qe ju tregon kur plitka eshte e ndezur

Fiket automatikish nese mbi te nuk ka ene

Per gatime te shendetshme dhe te ngrohta ne kohen e sherbimit

Pastrohet thjeshte dhe shpejt, ju lehteson punen ne kuzhine

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Plitke me Induksion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products