Plitke Portative | ARIETE

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali çelik inox
Fuqia 1500 Watt
Ngjyra argjendi
Përmasat: 29.5 x 22.5 x 8.5 cm
Pesha: 2.3 kg

Kodi: K156-105 Kategoritë: , Etiketa: ,

E shkëlqyeshme për lëvizje: kompakte dhe e përshtatshme për gatim në lëvizje, kampe, udhëtime, zyrë
Enët gjithmonë të nxehta: enët prej gize ziejnë menjëherë ujin në tenxhere dhe e mbajnë ushqimin të nxehtë edhe pasi i fikni.

  • Strehimi inox
  • Pllakë qeramike me cilësi të lartë
  • Termostati dhe kontrolluesi i ndezjes/fikjes
  • Rregullimi gradual i fuqisë
  • Mbrojtje termofuse për përdorim të sigurt
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Plitke Portative | ARIETE”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu