Përshkrim

E shkëlqyeshme për lëvizje: kompakte dhe e përshtatshme për gatim në lëvizje, kampe, udhëtime, zyrë
Enët gjithmonë të nxehta: enët prej gize ziejnë menjëherë ujin në tenxhere dhe e mbajnë ushqimin të nxehtë edhe pasi i fikni.

  • Strehimi inox
  • Pllakë qeramike me cilësi të lartë
  • Termostati dhe kontrolluesi i ndezjes/fikjes
  • Rregullimi gradual i fuqisë
  • Mbrojtje termofuse për përdorim të sigurt

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Plitke Portative | ARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products