Plitke qeramike First Austria FA-5096-2

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda.
  • Me termostat te rregullueshem
  • Ngjyra e zezë
  • Fuqia 2500 W (2 x 1250 W)
  • Diametër i pllakave 2 x 194 mm

Plitke gatimi First Austria FA 5096-2 është me perberje qeramike.

Ajo eshte me dy vatra gatimi me një diametër prej 194 mm dhe një fuqi maksimale prej 2500 W

E lehte per tu transportuar.

 Arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda.

Me termostat te rregullueshem

Ngjyra e zezë

Fuqia 2500 W (2 x 1250 W) 

Diametër i pllakave 2 x 194 mm 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Plitke qeramike First Austria FA-5096-2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Plitke qeramike First Austria FA-5096-2