Përshkrim

Plitke gatimi First Austria FA 5096-2 është me perberje qeramike.

Ajo eshte me dy vatra gatimi me një diametër prej 194 mm dhe një fuqi maksimale prej 2500 W

E lehte per tu transportuar.

 Arrin temperaturë prej 300 ° C për 30 sekonda.

Me termostat te rregullueshem

Ngjyra e zezë

Fuqia 2500 W (2 x 1250 W) 

Diametër i pllakave 2 x 194 mm 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Plitke qeramike First Austria FA-5096-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products