Përshkrim

Ngrohje te plitke ne vetem 5 sekonda

Pllake xhami kristalite e fortësisë së lartë

Ngrohje fleksibile dhe vendosjen e fuqisë

Buton per caktimin e kohes deri ne 180 minuta

10 nivele nxehtesie

Ekran digjital

Buton On/Off

Paralajmërim i nxehjes se pllakes

Diamteri i pllakes se nxehur 20 cm

Ngjyra e zezë

Fuqia 2000W

Furnizim me energji 230V / 50HZ

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Plitke Qeramike First Austria FA-5096-4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products