Përshkrim

Plitka me infra të kuqe Lexical  është e përbërë nga një kuti celiku inoxi dhe sipërfaqja e gatimit është xham qeramike I lemuar.

Plitka  ftohet nga një ventilator i integruar ne brendesi te saj.

Ka këmbë të gomuara, kështu që nuk rrëshqet në sipërfaqe dhe nuk e gërvisht.

Në anët ka doreza për lëvizjen e lehtë të saj, edhe kur pianura është ende e nxehtë.

Rregullimi i fuqisë së ngrohjes kryhet me anë të prekjes e cila ka 20 njesi.

Gjithashtu pranë ekranit janë butonat me prekje për kontrollin e plitkes – ndezjen / fikjen, vendosjen e kohëmatësit dhe zgjedhjen e programeve të gatshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Plitke Qeramike Lexical”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products