Plitke Qeramike Lexical

4,990 L6,990 L (-29%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Sipërfaqe mikrokristalore dhe xhami e lëmuar
 • Fuqia: 220-240V 50-60Hz, 2000W;
 • Ekran LED me 4 opsione
 • Kontroll I nxehtesise
 • Mbyllja automatike e sigurisë
 • Trupi  celik inox
 • Cilësimet e fuqisë me 20 njesi
 • Kohematesi  deri  ne  180 min
 • Spine VDE
Kodi: K86-248 Kategoritë: ,

Plitka me infra të kuqe Lexical  është e përbërë nga një kuti celiku inoxi dhe sipërfaqja e gatimit është xham qeramike I lemuar.

Plitka  ftohet nga një ventilator i integruar ne brendesi te saj.

Ka këmbë të gomuara, kështu që nuk rrëshqet në sipërfaqe dhe nuk e gërvisht.

Në anët ka doreza për lëvizjen e lehtë të saj, edhe kur pianura është ende e nxehtë.

Rregullimi i fuqisë së ngrohjes kryhet me anë të prekjes e cila ka 20 njesi.

Gjithashtu pranë ekranit janë butonat me prekje për kontrollin e plitkes – ndezjen / fikjen, vendosjen e kohëmatësit dhe zgjedhjen e programeve të gatshme.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Plitke Qeramike Lexical”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

4,990 L6,990 L (-29%)

Shto në Kasë