Përshkrim

Lloji i produktit: Pompë uji, shtypni lehtë çelësin, një veprim.

I përshtatshëm për ujë të pijshëm të pastër në shishe, mund të përputhet me bidona 4.5L, 5L, 7.5L, 10L, 11.3L, 15L, 18.9L.

Gamë e gjerë përdorimesh për të përmbushur nevojat për ujë të pijshëm të mjediseve të shumta.

Funksionim i thjeshtë dhe i lëvizshëm

Pompë elektrike, karikim USB, bateri e integruar e rikarikueshme, fuqi e mjaftueshme, mund të përdoret në çdo kohë, kudo.

Karikimi për 2 orë, 5 bidona ose më shumë ujë mund të përdoren me një karikim

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pompë Automatike Uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products