Pompë Automatike Uji

1,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

 • Fuqia: 4 W
 • Material: PE, PP
 • Tensioni: Dc-5vpe
 • Bateria: 1200 mAh
 • Karikim:3-5 ore
 • Dimensioni i paketimit:13.5*9*9
 • Pesha: 268 gram
 • Material: PE, PP

Lloji i produktit: Pompë uji, shtypni lehtë çelësin, një veprim.

I përshtatshëm për ujë të pijshëm të pastër në shishe, mund të përputhet me bidona 4.5L, 5L, 7.5L, 10L, 11.3L, 15L, 18.9L.

Gamë e gjerë përdorimesh për të përmbushur nevojat për ujë të pijshëm të mjediseve të shumta.

Funksionim i thjeshtë dhe i lëvizshëm

Pompë elektrike, karikim USB, bateri e integruar e rikarikueshme, fuqi e mjaftueshme, mund të përdoret në çdo kohë, kudo.

Karikimi për 2 orë, 5 bidona ose më shumë ujë mund të përdoren me një karikim

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pompë Automatike Uji”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: smart-shoppingtv
 • Vendor: smart-shoppingtv
 • Address:
 • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu