Përshkrim

Pompë elektrike per makinë

  • Mund ta fryni gomen e makines ne nje kohe shume te shkurter.
  • E vogel dhe praktike.
  • Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompë elektrike per makinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products