Përshkrim

Pompë për fryrjen e gomave të makinave  portativ 12 V.  Mund të funksionojë duke përdorur prizën e çakmakut të makinës 12 V.Mund të funksionojë me kapëse të drejtpërdrejta të baterisë
Matës presioni i integruar. Burim i përshtatshëm i prizës së çakmakut 12 V që do të thotë se mund të fryni gomat tuaja në rrugë.
Automatizimi dhe Performanca e Shpejtë. Rrjedha maksimale e tij e ajrit është 35 L/min. Vendosni presionin e kërkuar, fryni plotësisht secilën rrotë brenda 2 minutash shumë shpejt dhe fiket automatikisht kur arrihet psi e vendosur.
Bërë nga metali dhe goma me cilësi të lartë dhe  të qëndrueshme.
E lehtë dhe e lëvizshme. Kompresori më i mirë dc i gomave e bën të përshtatshëm për ta bartur kudo që të shkoni.
I sigurt dhe i qëndrueshëm. Lëvizja e fryrësit tonë të vogël vjen me spirale të trashë bronzi që e bën atë të sigurt, të shpejtë, të fuqishëm dhe të qëndrueshëm.
Detyrë të rëndë për makina, biçikleta, motoçikleta, biçikletë, kamion, RV ose topa me adaptorë të ndryshëm të hundës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pompë për Fryrjen e Gomave të Makinave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products