Përshkrim

Pompe per lyrje Paint Zoom.

Paint Zoom ofrojnë një zgjidhje për të gjitha punët tuaja. Spërkatës Paint Zoom është i fuqishëm, i lehtë për t’u përdorur dhe i shpejtë.

Me pompen Paint Zoom mund të lyeni dhe te eleminoni pajisje te panevojshme ne shtepine tuaj rollers, brushes, dhe rrëmujë me bojë dhe për të marrë mbulimin më të mirë shpejt dhe me lehtë.

Spërkatës Paint Zoom në minuta ben lyerje qe ju mund te beni me orë te tera me një furçë dhe rul.

Paint në çdo sipërfaqe, brenda ose jashtë.

Paint Zoom perdoret ne muret e sheshta, llaç, tulla, panel, tavanet, druri, dhe shumë më tepër.

Dhe gjithmonë merrni përfundimin profesional që dëshironi dhe përdorni bojë 50% më pak se pajisjet e tjera.

Transformoni çdo dhomë në një hapësirë ​​të mrekullueshme në minuta.

Fuqia e motorrit 650 vat që jep fuqinë që ju nevojitet, kur keni nevojë për të.

Paint Zoom spray me bojë është i shpejtë, i fuqishëm, i lehtë për t’u përdorur dhe kursen kohë dhe para.

Përfshin Paint Zoom dhe lehtësinë e përdorimit të lidhjes me 3 rrathë te ndryshem: horizontal, vertikal dhe rrethor.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe per Lyerje Paint Zoom”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products