Përshkrim

 

  • Pompe Portabel Per Makine Me Gjatesi 10m
  • Ben te mundur larjen e makines me uje duke u fuqizuar nga bateria e makines.
  • E pajisur me pistolete uji, zorre uji prej 10 metrash dhe pompe.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe Portabel Per Makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products