Pompë Thithëse me 24 gota per masazh

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K148-8

Pompë Thithëse me 24 gota per masazh

Terapi fizike e pastër, e lehtë për t’u trajtuar dhe për t’u përdorur për vetë-trajtim në shtëpi.

Përmirëso imunitetin dhe funksionin e muskujve.

Një mënyrë për të hapur ‘Meridians’ e trupit.

Ndikon ne trupin tuaj deri në katër centimetra në indet, duke shkaktuar indet për lirimin e toksinave, aktivizimin e sistemit limfatik, ndihmon ne aktivizimin dhe pastrimin e venave, arterieve dhe kapilarëve, aktivizimin e lëkurës.

Venia e mjekësisë tradicionale kineze dhe terapi e arterieve, të cilat mund të shërojnë sëmundje të ndryshme.

Gota plastike bazuar në metoda tradicionale duke zbatuar terapi tradicionale të mbulimit së bashku me terapi magnetike.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pompë Thithëse me 24 gota per masazh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Pompë Thithëse me 24 gota per masazh